KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873241

nr 1687 3241

Oidentifierad konstnär. Clausen, landskap med hus. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 mars 2025
kl 19:34:45