KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873241
nr 1687 3241
Oidentifierad konstnär. Clausen, landskap med hus. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:34:45
100 kr
200 kr